O nas

Jesteśmy ambitną i cenioną firmą, która od ponad 8 lat pomaga klientom spełniać marzenia związane z nieruchomościami. Zrealizowaliśmy już setki transakcji sprzedaży i wynajmu. Obsługujemy zarówno rynek wtórny, jak i pierwotny.

Zespół

Agata Kmiecik

Agata Kmiecik

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z 10 letnim doświadczeniem z zawodzie.

Karolina Słowińska

Karolina Słowińska

Prawnik Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej rynku nieruchomości. Wsparcie prawne dla klientów Gata House. Opieka prawna nad przebiegiem transakcji-przygotowywanie umów przedwstępnych sprzedaży i umów najmu. Płynna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Aleksandra Iwańczak

Aleksandra Iwańczak

Absolwentka SGH handlu zagranicznego i historii kultury na UKSW. Wieloletnie doświadczenie jako doradca ds. nieruchomości. Płynna znajomość j. angielskiego i j. rosyjskiego

Marta Owczarczyk

Marta Owczarczyk

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Kilkuletnie doświadczenie w doradztwie, sprzedaży i najmie (krótko i długoterminowym) nieruchomości oraz w zarządzaniu administracyjno-biurowym.

Dariusz Jóźwik

Dariusz Jóźwik

Wpisany na listę Agentów Kredytu Hipotecznego prowadzoną przez Komisję Nadzoru Finansowego pod nr RHA0000533. Doświadczenie w branży kredytowej od 2005 r. Dostęp do szerokiej oferty kredytowej banków. Wykształcenie wyższe. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.