- Cena
- 888 000 PLN
- Cena za m2
- 14 726 PLN
- Powierzchnia
- 60,30 m2
- Liczba pokoi
- 3
- Piętro
- Parter / 11
- Numer oferty
- 13911/3888/OMS
Opis
Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe z dużym, zabudowanym balkonem, znajdujące się na wysokim parterze 11 piętrowego budynku z lat 70 tych.
Budynek ( rama H) jest ocieplony i ma nową elewację. Klatka schodowa jest czysta i posiada 2 duże nowoczesne windy.
Mieszkanie jest bardzo ciche i jasne. Jego atutem jest przeszklony balkon z widokiem na zieleń.
Składa się z 3 pokoi, dużej garderoby (wydzielonej z części salonu), łazienki z wanną, przedpokoju i balkonu.
Do ogłoszenia jest dołączony plan, który ułatwi ewentualnie inną aranżację mieszkania (ściany nośne zaznaczone są grubszą kreską).
Dostępna jest również piwnica.
Na podłodze położony jest jesionowy parkiet, który wymaga cyklinowania.
Mieszkanie jest raczej do remontu.
Blok znajduje się w pobliżu Paku Służew nad Dolinką i licznych terenów zielonych oraz stacji Metra Służew.
Świetna komunikacja i infrastruktura. W pobliżu Dom Kultury, szkoła, przedszkole, centrum handlowe Land i Galeria Mokotów.
Czynsz do spółdzielni wynosi ok 850 zł.
Dodatkowe informacje
- Winda
- Tak
- Garaż/Miejsca parkingowe
- Tak
- Dostępne w okolicy
- Bank, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Park, Plac zabaw
- Komunikacja
- Metro, Tramwaj, Autobus
Lokalizacja
Zapytaj o ofertę
